مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
ترانسفورماتور يکي از تجهيزات اصلي مورد استفاده در سيستم هاي قدرت A.C مي باشد که انتقال و توزيع انرژي الکتريکي را در مناسب ترين سطح ولتاژ ممکن مي سازد. ترانسفورماتورها در انواع مختلفي از جمله صنعتي ،‌يکسوساز ، کوره ، زمين و مصرف داخلي ، ‌نيروگاهي و راکتورهاي سري با مشخصات خاص جهت دستيابي به مقاصدي همچون انتقال انرژي الکتريکي ، عايق کردن يک مدار از مدار ديگر ، تطبيق امپدانس يک منبع و بار آن و استفاده در سيستم هاي يکسوساز، توليد شده و مورد استفاده قرار مي گيرند. به سبب تنوع و فراگيري در صنعت و زندگي روزمره ،‌ ترانسفورماتور به عنوان يک کالاي پراهميت ، گران قيمت و استراتژيک در چرخه صنعت مطرح مي باشد و درنتيجه نياز به وجود شرکتهاي تخصصي جهت ارائه سرويس و خدمات مناسب ، سريع و کيفي باتوجه به حسّاسيت هاي موجود در جهت تضمين سلامت کارکرد و حفظ اين سرمايه به روشني احساس مي گردد.

شرکت خدمات پس از فروش ايران ترانسفو  به منظور سرويس دهي مناسب و متمرکز به مشتريان درخصوص ترانسفورماتورهاي توليد شده توزيع (خشک و روغني) ، فوق توزيع و قدرت ،‌ در مهرماه سال 83 و با سرمايه گذاري و مشارکت شرکت هاي معتبر و شناخته شده توليدکننده و مرتبط با ترانسفورماتور در ايران شامل شرکت بازرگاني ايران ترانسفو ، ‌شرکت ايران ترانسفو ،‌ شرکت ايران ترانسفو ري و شرکت ترانسفورماتورسازي کوشکن (تسکو) تاسيس گرديد .

رشد و توسعه شرکت در همان سال هاي اوليه تاسيس و پتانسيل موجود در بازار براي ارائه خدمات بيشتر موجب شد که در سال 1384 شرکت  MRآلمان (بزرگترين سازنده کليد هاي تنظيم ولتاژ ترانسفورماتور در دنيا جهت مشارکت در اين شرکت ابراز تمايل کند که  با تصويب هيات مديره 15%  از سهام شرکت به  آنها واگذار گرديد. در حال حاضر اين شرکت با استفاده از پرسنل متخصص و مجرب و امکانات گسترده و همچنين مشارکت شرکتهاي معتبر و باسابقه توليدکننده ترانسفورماتور، قابليتهاي خود را در زمينه ارائه سرويس و خدمات پس از فروش ،‌ مشاوره ، ‌حمايت هاي فني و مهندسي و تامين تجهيزات محصولات گروه ايران ترانسفو به صورت متمرکز و سازماندهي شده در بازار داخلي و جهاني صنعت برق ارائه مي نمايد.
موضـوع فعـاليت شرکـت

موضوع فعاليت شرکت طبق اساسنامه شرکت ، عبارت است از نصب و راه اندازي و نگهداري و تعمير و خدمات پس از فروش کليه ترانسفورماتورها و تجهيزات مربوطه و نيز خريد وفروش و واردات و صادرات و انجام امور بازرگاني و امور تجاري از جمله خريد و فروش سهام در بازار بورس و اوراق بهادار و سرمايه گذاري و ايجاد نمايندگي و ارائه خدمات مهندسي و هرگونه فعاليت مجاز ديگر جهت نيل به اهداف شرکت. 
19 خرداد 1395 12097
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2025