مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
پیام مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو برای سال 1402 خورشیدی
 

خدایا نعمت سلامتی مبدا همه نیازها است و عاقبت بخیری مقصد همه نیازها.

پروردگارا تو را قسم به عزتت این دو نعمت را در سال جدید به همه مردمان سرزمینم عنایت بفرما.

خدا را شاکریم که شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو به عنوان تنها کلینیک فوق تخصصی ترانسفورماتور در ایران  و بعنوان متولی انحصاری خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران ترانسفو ، با وجود تمام سختی ها و تحریم ها ، سال گذشته را به همت و تلاش تک تک کارکنان خود با گام های استوار پشت سر نهاده و در سال جدید نیز با قوت هرچه تمام تر در راستای منویات مقام معظم رهبری ، همه ظرفیت های موجود را برای جهش تولید با تمرکز بر ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان خود بکار خواهد گرفت.

توانمندی های انحصاری موجود در شرکت ، کمیت و کیفیت خدمات قابل ارائه ، حضور گسترده در تمامی نقاط کشور، تداوم تحقیق و توسعه و تکیه بر فناوری های مدرن ، تنوع و تعدد ارائه خدمات ، سابقه طولانی ، کوله بار تجارب و تخصص ، حفظ و ارتقا سطوح استانداردهای کیفیتی و زیست محیطی، پایبندی به اصول مشتری مداری و تکریم کارکنان، خلاقیت و نوآوری ، تنها مزیت های نسبی و رقابتی و ‌مبانی عزت و افتخار ما نیست ، بلکه تکیه گاه بالندگی و دستمایه غرور و سربلندی ما، خدمت در بخشی از مهمترین صنایع زیر بنائی این کشور عزیز است. اکنون نیز شور و شوق جهاد در عرصه خدمات رسانی و بلندآوازگی نام میهن اسلامی است که نیرو بخش دست ها و مشوق دل ها و جان های کارکنان شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو در جهت افزایش کیفیت و نوآوری و کسب افتخار خدمت صادقانه به مشتریان و صنعت ترانسفورماتور این مرز و بوم است.
شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو ، به پشتوانه بیش از نیم قرن دانش و تجربه گروه صنعتی ایران ترانسفو ، با برنامه‌ریزی مستمر ، تلاش بی وقفه ، حرکت جهادی و همت کارکنان و متخصصان خود موفق شده است پرچمدار ارائه خدمات نوین در عرصه صنعت ترانسفورماتور با بهترین کیفیت وکمترین قیمت باشد.

امیدواریم به یاری خداوند متعال ، با عبور از موانع پیش روی ، بتوانیم سهم مناسبی در افزایش ارائه خدمات مرتبط با صنعت ترانسفورماتور داشته و بعنوان تنها کلینیک تخصصی ترانسفورماتور در کشور ، موجبات شعف و رضایت بهره برداران این حوزه را فراهم نماییم. انشاالله

 
افشین آرتلی
مدیر عامل

 
19 خرداد 1395 7272
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2024