مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
ترانسفورماتورهاي توليد شده در گروه ايران ترانسفـو بنا به درخواست مشتـري به صورت نصـب Indoor و outdoor طراحي و توليد مي شوند که قابليت نصب روي ريل ،‌ چرخ ، ‌به صورت مستقيم روي فونداسيون و پايه هاي سورتمه اي را دارا مي باشند. رعايت نکاتي همچون اطمينان از صحت سيستم تهويه و رعايت فواصل در نصب Indoor ،‌ فونداسيون نصب هموار و مسطح و مقاوم در برابر زلزله ،‌ محيط مقاوم در برابر نفوذ رطوبت و اطمينان از عدم امکان حرکت ترانسفورماتور روي فونداسيون، در نصب آن ضروري مي باشد.   
                                                                                    
اجزاء و اتصالات و تجهيزات ترانسفورماتورهاي روغني در هنگام حمل به صورت جداگانه به سايت منتقل شده و مي بايست در محل، نصب و مونتاژ گردند. اين شرکت با استفاده از پرسنل متخصص و با تجربه و براساس استانداردها و دستورالعمل هاي شرکت زيمنس و ايران ترانسفو  و دارا بودن ابزار آلات و تجهيزات کافي آمادگي نصب ترانسفور ماتور و تجهيزات آن شامل بلوک رادياتورها ، منبع انبساط ،‌برجک و بوشينگ ، اتصالات و لوله کشي ،‌تجهيزات حفاظتي و کنترلي  ،‌  تابلو فرمان  و کابل  کشي هاي آن ،‌کيسه هوا ، ‌رطوبت گير  و  نصب  دستگاه  (On Line Gas M onitoring) OLGM و همچنين  انجام وکيوم ،‌ شارژ و سيرکولاسيون  روغن را دارا مي باشد.   
                                                                                           
همچنين اين شرکت علاوه بر ترانسفورماتورهاي ساخت گروه ايران ترانسفو ، آمادگي نصب ترانسفورماتورهاي ساخت ساير سازندگان را نيز دارا  ميباشد.   
20 خرداد 1395 11534

برچسب ها :

ترانسفورماتور
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2025