مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو مفتخر است تا به عنوان بزرگترین و تنها کلینیک فوق تخصصی ترانسفورماتور در ایران با در اختیار داشتن کارشناسان و پرسنل مجرب به عنوان معتبرترین مجموعه خدمات مهندسی و تخصصی ترانسفورماتور در ایران در راه ارتقاء سطح کیفیت وامکان استفاده پایدار از ترانسفورماتورها در صنعت برق کشور فعالیت می نماید .
بی شک این شرکت بر خود واجب و مسلم می داند تا در ارتقا سطح کیفی سیستم تولید، انتقال و توزیع انرژی برق که ترانسفورماتورجزو مهمترین اجزای آن است همواره پیشرو و پیشقدم باشد. در این راستا مشعوف نمودن و احترام به حقوق مشتریان و رعایت کلیه استانداردها و قوانین که به طور مستقیم و غیر مستقیم برای حفظ و حراست از منافع ایشان ایجاد شده است، به عنوان یک الزام عملی و اخلاقی بزرگترین تعهد ما نسبت به  ذینفعان است.
شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو در طی بیش از نیم قرن فعالیت خود ، با نگاهی متناسب با تغییرات روز در صنعت برق و اقتصاد و به پشتوانه دانش و تجربه نیروهای متخصص ، زیر ساخت های نرم افزاری و سخت  افزاری لازم، اعتبار و شهرت خود را در افق های جدیدی از کسب و کار ترسیم نموده است.
تعریف گستره جدیدی از خدمات تخصصی به منظور نیل به اهداف سازمانی و ملی در کنار حفظ وجوه تمایز در ارائه خدمات ، شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو را برآن داشت تا با بازیبنی ماموریت ها و متناسب سازی ساختار های تشکیلاتی شرکت ، تعالی و توسعه خدمات رسانی به مخاطبین خود را در بستر تحولات بنیادین فراهم آورد. آنچه که در این رهگذر و با نگاهی گذرا به رویکرد جدید شرکت می توان مشاهده نمود حکایت از عزم جدی مدیران و همکاران به بسط و تنوع بخشیدن به خدماتی است که با اعتبار این مجموعه درهم آمیخته و به عنوان بعد جدیدی از خدمات تخصصی قابل ارائه خواهد بود تا این مجموعه بعنوان برند معتبر و شناخته شده در بخش ترانسفورماتور در امر ارائه خدمات و پشتیبانی خود پیشتاز باشد. از این رو شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو با تخصص گرایی در حوزه های متفاوت و توسعه  فعالیت های متمایز خود در قالب خانواده بزرگ گروه صنعتی ایران ترانسفو بعنوان بزرگترین سازنده ترانسفورماتورهای توزیع ، فوق توزیع و قدرت درکشور بر همسویی با توسعه قابل ملاحظه در اقتصاد و صنعت برق کشور، آمادگی کامل خود را برای همکاری و ارائه خدمات در قالب های مختلف اعم از تعمیرات اساسی ترانسفورماتور ، تست وراه اندازی ، نصب و تعمیرات ، تامین قطعات و پشتیبانی از تمامی انواع ترانسفورماتور اعلام نموده و باور دارد که به عنوان یک شرکت خدماتی معتبر، توانایی جلب اعتماد مخاطبین خود در حوزه های مرتبط را خواهد داشت .
اینجانب با قدر شناسی از حسن روابط مشتریان شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو که بدون شک حاصل توکل به خدا، کار تیمی و مسئولیت پذیری می باشد امید دارم بتوانیم بیش از گذشته ، زمینه های جلب رضایت و اعتماد مجموعه عظیمی از مشتریان صنعت برق را بیش از پیش فراهم آوریم.

                                                                                                                                                                                                                               
                                                                                                                                                                                                                                                                    یداله علی آبادی
                                                                                                                                                                                                                                                                        مدیر عامل

تاریخ: 1398/01/26
19 خرداد 1395 3460
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2021