مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
ترانسفورماتور یکی از اصلی ترین تجهیزات مورد استفاده در شبکه برق است که با توجه به نوع و شرایط  استفاده از آن ، با در نظر گرفتن تمهیدات لازم ، میتوان امکان استفاده بلند مدت و مطمئن از آن را فراهم نمود.
نقش خدمات پس از فروش در امکان استفاده بلند مدت و مطمئن از ترانسفورماتور ، بسیار برجسته و با اهمیت است.

ارائه خدمات با کیفیت ، سریع و ارزان قیمت ، اصلی ترین دلایل ایجاد شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو می باشد.                                                                    
ارائه خدمات لزوماً به معنی رفع عیب جزئی یا کلی ترانسفورماتور و تجهیزات آن ( آن هم صرفاً در دوره گارانتی ) نیست بلکه  گستر? بسیار وسیعی از خدمات متنوع و تخصصی مرتبط با ترانسفورماتور و تجهیزات آن از قبیل نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری ، تعمیر جزئی و کلی ، آموزش ، مشاوره ، نظارت و.... را در بر می گیرد که جزئیات بیشتر را میتوان در منوی صفحه اصلی پرتال شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو – بخش شرح خدمات–  ملاحظه نمود.
         
لازمه حضور موفق در بازار رقابتی برای هر تولید کننده ترانسفورماتور برخورداری از مزیت هایی مانند قیمت پایین تر ، کیفیت بهتر در کنار ارائه خدمات پس از فروش مناسب ، کیفی ، سریع و ارزان قیمت می باشد.

ارائه خدمات پس از فروش مناسب ، کیفی ، سریع و ارزان قیمت از طریق شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو و نمایندگی های مجاز آن ، در مقایسه با رقبای ایران ترانسفو خصوصاً شرکتهای خارجی سازنده ترانسفورماتور از جمله مواردی است که در حال حاضر از مزیت های اصلی گروه ایران ترانسفو  به ویژه در بازار داخلی بشمار می رود . توسعه فعالیت ها در خارج از کشور از طریق ایجاد نمایندگی های خدمات پس از فروش و یا مشارکت در ایجاد شرکت های تعمیراتی و خدمات فنی از جمله برنامه هایست که این شرکت به منظور حفظ مزیت برخورداری از خدمات مطمئن ، پیگیر آن است .
19 خرداد 1395 2620
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2020